"های-تِک"

مرجع تخصصی خرید آی‌سی موبایل

“های-تِک”

مرجع تخصصی خرید آی‌سی موبایل

(های‌تِک - HITECH)

فروش تخصصی انواع آی‌سی و ابزار تعمیرات موبایل برای تعمیرکاران موبایل سراسر ایران

ابزار تعمیرات موبایل

آی سی هارد

آی سی تغذیه

آی سی شارژ

فروش تخصصی انواع آی سی موبایل

فروشگاه اینترنتی (های تِک) با عرضه بهترین و باکیفیت ترین آی سی های موبایل  امکان خرید اینترنتی  مجموعه کاملی از آی سی های مورد نیاز تعمیرکاران موبایل را فراهم آورده است . شما در فروشگاه اینترنتی آی سی (های تِک) به آسانی به مجموعه کاملی از هارد های موبایل آی سی EMMC  و UFS و هارد آیفون ، آی سی های شارژ و آی سی تغذیه ، سی پی یو و رم موبایل ، آی سی وای فای و آی سی بلوتوث ، آی سی مدارآنتن ، آی سی صدا و آی سی بیسباند دسترسی خواهید داشت . با خرید   از فروشگاه اینترنتی آی سی (های تِک)  با ارائه توضیحات کارشناسی شده و کامل درباره هر محصول ضمن تضمین اصالت و کیفیت کالا ، این امکان فراهم شده که به راحتی یک خرید اینترنتی لذت بخش و مطمئن را تجربه کرده و به آسانی آی سی مورد نظر خود را تهیه کرده و به سرعت در سراسر ایران عزیزمان دریافت نمایید.

همکاران گرامی دقت داشته باشند کافیست فقط شماره فنی IC مورد نظر خود را جستجو کرده و در صورت نبود ای سی مورد نظر با کارشناسان ما در تماس باشید.

انواع کیفیت آی‌سی

کیفیت AA یا سکند
AA
آی سی هایی که از روی بردهای کارکرده گوشی ها برداشته میشوند با این کیفیت به فروش میرسند .
آی سی هایی که در این دسته قرار میگیرند معمولا از لحاظ ظاهری همراه با خط و خش بوده شابلون شده هستند و از لحاظ سلامت میتوان گفت تا ۸۰درصد سالم هستند.
کیفیت NEW
NEW
آی سی های این دسته آی سی های سکندی هستند که از لحاظ ظاهری بدون خط و خش و لب پریدگی بوده و کاملا شبیه آی سی های اورج میباشند.
از لحاظ سلامت تا ۹۰ درصد سالم بوده و کارایی لازم را دارا خواهند بود.
کیفیت ORG
ORG
آی سی هایی که تا به حال استفاده نشده و بطور مستقیم از کارخانه سازنده برای اسمبل روی بردها استفاده میشوند اورج نامیده شده و در این دسته قرار میگیرند .تقریبا میتوان گفت تمام آی سی های اورج از لحاظ سلامت مورد تایید هستند.

آخرین مطالب و مقالات های‌تک