فروشگاه ای سی موبایل

(های تک) فروش تخصصی انواع آی سی موبایل برای تعمیرکاران موبایل سراسر ایران

IC هارد
IC تغذیه
ای سی سی پی یو - قیمت انواع ای سی
CPU
ای سی شارژ

های تک فروشگاه انواع ای سی موبایل 

فروشگاه اینترنتی (های تِک) با عرضه بهترین و باکیفیت ترین آی سی های موبایل  امکان خرید اینترنتی  مجموعه کاملی از آی سی های موبایل ، مورد نیاز تعمیرکاران موبایل را فراهم آورده است.شما در فروشگاه اینترنتی آی سی (های تِک) به آسانی به مجموعه کاملی از هارد های موبایل آی سی EMMC  و UFS و هارد آیفون ، آی سی های شارژ و آی سی تغذیه ، سی پی یو و رم موبایل ، آی سی وای فای و آی سی بلوتوث ، آی سی مدارآنتن ، آی سی صدا ، آی سی بیسباند دسترسی خواهید داشت . با خرید آنلاین آی سی از فروشگاه اینترنتی آیسی (های تِک)  با ارائه توضیحات کارشناسی شده و کامل درباره هر محصول ضمن تضمین اصالت و کیفیت کالا ، این امکان فراهم شده که به راحتی یک خرید اینترنتی لذت بخش و مطمین را تجربه کرده و به آسانی آی سی مورد نظر خود را تهیه کرده و به سرعت در سراسر ایران عزیزمان دریافت نمایید.

همکاران گرامی دقت داشته باشند کافیست فقط شماره فنی IC مورد نظر خود را جستجو کرده و در صورت نبود ای سی مورد نظر با کارشناسان ما در تماس باشید.

WhatsApp Image 2021-02-23 at 10.50.42 AM

 

 

 

 

توضیحاتی پیرامون انواع آیسی از لحاظ کیفی در فروشگاه (های تِک) :

 

 

آیسی ها برای فروش به طور کلی به دو دسته تقسیم میشوند :

 

یا وکیوم و استفاده نشده 

یا استفاده شده روی برد

 

. در حالت اول اگر آیسی استفاده نشده بوده و دقیقا به فرم ارسال به کارخانه جهت اسمبل روی برد باشد با نام Org یا Original به فروش میرسد.

. در حالت دوم اگر آیسی استفاده شده بوده سکند یا کارکرده محسوب شده و با اسامی مختلفی به فروش میرسد . در مجموعه ما به آیسی های سکندی که تست شده بوده ولی از لحاظ ظاهری    دارای خط و خش میباشند سکند AA و به آی سی های سکند تست شده ای که از لحاظ ظاهری بسیار تمیز و مشابه اورج میباشند NEW گفته میشود . 

 

 

به طور معمول درصد سلامت در تمامی آیسی های سکندی که قابلیت تست ندارند مانند تغذیه و CPU بالای 80 درصد میباشد.

 

 

 

 

.

فروش قیمت انلاین خرید اسان  ...انواع آی سی موبایل

×

مشاوره انلاین  Htech Ic

× نهایی کردن سفارش